Senetle Araba Almanın En Güvenilir Adresini mi Arıyorsunuz?

Şevki Akbulut | 30 Ocak 2018 | Genel | 1 yorum

Elinizde nakit araç alacak para olmadığında bankadan kredi çekerek araç almak isteriz. Ancak bankadan kredi çekemediğiniz durumlarda ise araç almak istiyorsanız, farklı çözümler bulmanız gerekecektir. Bu konuda birçok firma senetle araç satışı yaparak araç sahibi olmak isteyenlere yardımcı olmaktadır. Bu firmalardan senetle araç almak istediğinizde zengin araç seçeneği ile güvenilir hizmet veren Wowwo firmasını güvenle tercih edebilirsiniz. Banka kredisi çekmek istediğinizde hep olumsuz yanıt mı alıyorsunuz? O zaman çözümü başka yollarda aramalısınız.

Bankadan Kredi Çekemiyorsanız Wowwo’yu Tercih Edin

Günümüzde birçok kişinin tercih ettiği adreslerden biri olan Wowwo bünyesinde on dört bin araç seçeneği ile hizmet veren zengin araç filosuna sahiptir. Wowwo ile araç almak oldukça kolay ve çok pratiktir. Yapmanız gereken firmanın sitesine girerek sıfır ve ikinci el araç seçeneklerine göz atmaktır. Garantili hizmet sunan firma, Yeşil Holding bünyesinde hizmet veren kuruluştur. Bu nedenle senetle araç almak istediğinizde en güvenilir adreslerden biri olarak Wowwo gösterilmektedir.

Wowwo’nun Avantajları Nelerdir?

  • Satın aldığınız aracın ödemesi devam ederken yeni Wowwo’dan yeni araç ile değiştirebilirsiniz.
  • Wowwo size araç sattığında aracın kasko bedeli taksitlerinize ekler. Bu sayede kolay ödeme seçeneklerinden yararlanmış olursunuz.
  • Wowwo ile taksitle araba aldığınız aracı dilediğiniz zaman firmaya geri satabilirsiniz.
  • Yönlendirdiğiniz her müşteri de taksitinizi silme olanakları ile büyük hizmetler sunmaktadır.

Banka kredisi çekemiyorsanız ve araç almak istiyorsanız senetle araba alabilirsiniz. Aracın en az  %30’unu peşin ödemek şartı ile 36 aya kadar taksit seçeneklerinden yararlanarak dilediğiniz aracı kolayca satın alabilirsiniz. Ödemeleri elden yapabilir ve senedinizi anında alabilirsiniz. Senetle alışveriş yapmak çok riskli olduğundan bu konuda güvenilir adresleri tercih etmelisiniz.

, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Coprtying tüm hakları saklıdır.