Taşıt Kredisi Kullanmadan Araç Nasıl Alınıyor

Şevki Akbulut | 6 Şubat 2018 | Genel | 1 yorum

Günümüzde birçok banka taşıt kredisi veriyor. Belirli bir faiz tutarından yararlanarak kredi alabiliyorsunuz. Alacağınız kredi tutarı araç bedeline göre verilir. Ancak sicilinizde herhangi bir sorun var ise kredi alamayabiliyorsunuz. Ödemeleriniz düzenli değil ise banka size kredi vermeyecektir. Bu durumda istediğiniz aracı alamayacağınız anlamı taşır. Banka kredisi ve bankalar ile uğraşmadan araç sahibi olmak isterseniz bu konuda Wowwo firmasının sunduğu hizmet içeriğini araştırabilirsiniz. Firma araç alımı konusunda geliştirdiği özel bir yöntem ile hizmet veriyor. Bu yöntem sayesinde istediğiniz aracı alabiliyorsunuz.

36 Ay Taksitle Araç Alımı

Firma taksitle araç alımı konusunda yardımcı oluyor. Araç almak istediğinizde firmanın bünyesinde bulunan tüm markalara ait araçları görebilir ve size uygun olanı belirleyebilirsiniz. 36 ay taksit imkanı sunan firma %30 peşin alarak hizmet veriyor. Ayrıca kişi seçmeden herkese bu hizmeti veriyor. Herhangi bir şart aranmadan araç almanıza imkan sunan firma bu hizmeti garantili ve yasal olarak sunuyor. Bundan dolayı güvenilir bir şekilde hizmet alarak yararlanabilirsiniz. Bu konuda geniş bilgi almak istediğinizde kurumsal çağrı merkezinden de destek alabilirsiniz.

Her Ay Senetle Ödeme

Aldığınız aracı senetle ödeme yapabiliyorsunuz. 36 ay senetle yapılan taksit sizin için büyük bir fırsat olacaktır. Bunun için aracınızı hemen belirleyebilir ve satın alabilirsiniz. Firmanın en büyük avantajlarından biri ise kasko yaptırmak istediğinizde firma kasko tutarını da takside bölüyor ve senetlerinize yansıtıyor. Bu sayede bütçenizi zorlamayacak ve hayalini kurduğunuz araca özel hizmetle sahip olabileceksiniz. Firma tüm bu hizmetini alanında uzman kadrosu ile sunuyor ve aklınızdaki tüm soruları cevaplıyor. 2. el senetle araba almak istediğinizde firmayı araştırmalı ve sunulan hizmetlerden yararlanmalısınız.

, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Coprtying tüm hakları saklıdır.