Wowwo Fırsatlarından Ve Kampanyalarından Nasıl Yararlanabilirsiniz

Şevki Akbulut | 8 Şubat 2018 | Genel | 1 yorum

İkinci el araç piyasasının en önemli markalarından biri olan ve kurumsal adımlar atarak bunu tescilleyen Wowwo Yeşil Holding kuruluşu bir firmadır. Wowwo firmasının ayrıcalıklı hizmetlerinden yararlanmak istediğinizde internetten resmi web sayfasını inceleyerek araçlar hakkında bilgi edinebilirsiniz. Günümüzün araçlarını incelediğimizde modern ve birçok özelliğin araçlarda yer aldığını görmekteyiz. Araçların özellikleri arttıkça sürücüler ve yolcuların konforları da artmaktadır. Taksitle otomobil almak istediğinizde en güvenilir adreslerden aradığınız ve bütçenize uygun araçları inceleyerek dilediğinizi satın alabilirsiniz. Bu adreslerden biri olan Wowwo güvencesi ve garantili hizmetleri ile siz de fırsatları yakalayarak araç sahibi olmak isterseniz web sitesini takip edebilirsiniz.

Araç Almak İsteyenler İçin Sunulan Hizmetler Nelerdir?

Aracınızı yenilemek istediğinizde senetle araç almak ödeme seçeneklerinden sadece biridir. Sürücüler kullandıkları araçları yenilemek istediğinde Wowwo firmasının Web sitesine girerek binlerce araç arasından dilediğini seçebiliyor. Satın noktaları olan İstanbul, İzmir, Ankara ve Antalya gibi illerde yer alan mağazalara giderek araçları yerinde inceleyebilirsiniz. Wowwo ile satın almak istediğiniz aracı tercih ettiğinizde firma sizden aracın %30 kısmını peşinat olarak talep ediyor  ve kalan kısımlar için taksit seçenekleri sunuyor. Bu seçenekleri alıcı alım durumuna göre belirleyebiliyor. Bunun yanı sıra aracınızın kasko giderini de taksit içine dahil etme fırsatından da yararlanabilirsiniz. Taksitleriniz devam ederken yeni araç almak isteyenler yeni aracın farkını taksitlere dahil ettirebilir ve aracının borcu devam ederken aracını modelini yükseltebilirler. Siz de Wowwo güvencesi ve garantili hizmetleri ile dilediğiniz aracı satın alabilirsiniz.

, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Coprtying tüm hakları saklıdır.