İkinci El Araç Alırken Ekspertiz Raporu Neden Önemli

Şevki Akbulut | 9 Mart 2018 | Genel | 1 yorum

İkinci el araç sahibi olmak birçok konu da avantaj sunarken bazı konularda da araç sahibi olmak isteyenlerin gözünü korkutmaktadır. Bir başkası tarafından kullanılan bir araç ne kadar sağlam ve ne kadar masrafsız olabilir diye düşünmekten kendilerini alıkoyamazlar. En büyük korkulardan birisi de aracın hasarlı olması ve ilerde büyük problemler çıkarmasıdır. Bu nedenle ikinci el araç alırken ekspertiz raporu çok önemlidir.

Ekspertiz raporu araçta bulunan problemlerin ortaya çıkmasını sağlar. Bu da müşterilerin karar vermesine yardımcı olur. Araçların değerleri belirlenirken de rapor çok önemlidir. Wowwo da araç satışı yaparken mutlaka ekspertiz raporu kullanmaktadır. Satışını yaptığı her ikinci el otomobil için ekspertiz raporu almaktadır. Wowwo anlaşmalı olduğu bütün galerilere araçları ekspertizi raporunu alarak ve bu rapor ile birlikte teslim etmektedir.

Wowwo ile Masrafsız Araç Sahibi Olma Avantajı

Wowwo, ikinci el araç satarken kaliteye çok önem vermektedir. Sattığı araçların hepsinin mutlaka ekspertiz raporu bulunmaktadır. Alacağınız araca gönül rahatlığı ile sahip olabilirsiniz. Wowwo ödeme konusunda da müşterilere büyük avantaj sağlamaktadır. 36 ay vade ile araç sahibi olmak artık çok kolay hem de banka kredisi olmadan.

Sadece senet yaparak ve %30 peşinat ödeyerek ikinci el otomobil sahibi olabilirsiniz. İkinci el araç sahibi olmak isteyenler ve güvenilir bir firmadan araç almak isteyenler Wowwo dan senet ile araç sahibi olabilir. Wowwo, Yeşil Holding bünyesinde hizmet vermektedir. Sektör içerisinde de birçok kişiyi araç sahibi yapması ile tanınmaktadır.

, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Coprtying tüm hakları saklıdır.