2. El Araç Sahibi Olmanın Avantajları Neler?

Şevki Akbulut | 14 Mart 2018 | Genel | 1 yorum

Günümüz şartlarında araç sahibi olmak çok zor bir hal almıştır. Artan banka kredileri, yükselen araç fiyatları insanların araç sahibi olma hayallerini suya düşürmektedir. Özellikle sıfır araç almak artık daha zorlu olmaya başlamıştır. Bu nedenle araç sahibi olmak isteyenler ikinci el araçlara yönelmişlerdir. İkinci el araç sahibi olmak daha avantajlı olmaya başlamıştır.

İkinci el araçlara sıfır araçlardan çok daha düşük fiyatlara sahip olabilirsiniz. En büyük avantajı düşük fiyatlara araç sahibi olmaktır. Bu avantaja aracı satan firmada katkı da bulunmaktadır. Hem düşük fiyatlar ile araç sahibi olmak hem de birçok garanti şartlarına sahip olmak mümkün. Bu nedenle ilk tercih Wowwo olmalıdır. Wowwo hem uygun fiyatlara ikinci el araç satan hem de sattığı araçlar ile her zaman müşterisinin yanında olan lider bir firmadır.

2.El Araç Alım Satım Devi Wowwo

Wowwo ile hem ikinci el araç alabilir hem de ikinci el aracınızı kolaylıkla satabilirsiniz. Wowwo ikinci el araç alım satımında lider Yeşil Holding bünyesinde işleyen bir firmadır. Sunduğu avantajlar ile birçok kişinin ilk tercihi haline gelmiştir. Ödeme kolaylığı en büyük avantajlar arasındadır. Araç satışını yaptığı kişilere senetle ikinci el araç sahibi olma imkanı sunmaktadır. Alınan aracın sadece %30’luk kısmını peşinat, kalan kısmını da 36 ay da ödeme kolaylığı sunuyor. Wowwo ile ikinci el araç sahibi olmak ayrıcalıktır.

, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Coprtying tüm hakları saklıdır.