Bankada Kredi Başvurunuz Onaylanmadı Mı?

Şevki Akbulut | 19 Mart 2018 | Genel | 1 yorum

Kullanmış olduğunuz aracı yenilemek ya da eski aracınızdan kurtulmak istediğinizde üst model bir araç almak için aracınızın üzerine belli bir miktar bütçe ayırmanız gerekecektir. Bu miktarı ise bankadan kredi çekerek tamamlamak için bankaya kredi başvurusu yaptığınızda kredi onay çıkmazsa ikinci alternatif ise senetle ikinci el araç almaktır. Bu konuda ise güvenilir adreslerinde tercih edilmesi ödemede sorun yaşamamak adına oldukça önemlidir. İhtiyacınız olduğu her an başvuru yapabileceğiniz en güvenilir adresler arasında yer alan Wowwo bu konuda en güvenilir adreslerden biri olarak kabul ediliyor.

Krediniz Onaylanmadığında Wowwo’ya Giderek Senetle Araç Alabilirsiniz

Eğer kredi çekmek için bankadan yaptığınız başvuru onay almadıysa bu konuda senetle ikinci el araç satış hizmetleri sunan Wowwo firmasından yararlanabilirsiniz. 36 aya varan senetle ödeme kolaylıkları ile alacağınız aracın % 30 kısmını ödedikten sonra kalan tutarı 36 aya kadar taksit yaparak ödeme yapabiliyorsunuz. Senetle ödeme yapmak eğer güvenilir firma seçilmezse ciddi sorunlara neden olabilir.  Sizde senetle ikinci el vasıta almak için senetle ödeme imkanlarından yararlanarak istediğiniz aracı satın alabilirsiniz.

Wowwo Güvencesi Ve Garantisi İle Araç Satış Hizmeti Sunuyor

Yeşil Holding bünyesinde satılan araçlarla bu güveni sağlayan Wowwo garantili araç satış hizmetleri ile web site üzerinden ve satış noktalarından müşterilerine ulaşmaya devam ediyor. İkinci el araç almak istediğinizde arada ki fark için bankaya başvuru yaptığınızda kredi farklı nedenlere bağlı olarak onaylanmazsa siz de senetle araç satın alabilirsiniz. Bunun için güvenilir adresleri tercih ederek dilediğiniz marka ve modeli senetle taksit – taksit ödeyerek satın alabilirsiniz.

, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Coprtying tüm hakları saklıdır.