Wowwo’dan Şikayetçi Olan Var Mı?

Şevki Akbulut | 29 Mart 2018 | Genel | 1 yorum

İkinci el dünyası içerisinde lider konumda olan Wowwo kurulduğu günden itibaren birçok kişiyi araç sahibi yapmıştır. Güvenilir olması ve temiz araç hizmeti ile müşterilerine yardımcı olması da ayrı bir önem taşıyor. Bünyesinde geniş bir araç seçeneği yer alıyor. İstediğiniz model grubuna ait aracı bulabiliyorsunuz. Ayrıca araçların kilometreleri düşük ve temiz araçlardan oluşuyor. Araçları test ederek deneyebilir ve konforları hakkında da bilgi sahibi olabilirsiniz. Müşteri temsilcilerinden araçlar hakkında bilgi sahibi olabiliyor ve teknik konular hakkında sorular yöneltebiliyorsunuz.

Tüketicinin Wowwo Hakkındaki Görüşleri

İkinci el araç almak isteyenlerin uğrak yeri olan wowwo kullanıcıların memnun olması için profesyonel bir alt yapı ile hizmet sunuyor. Ayrıca araç sahibi olmak isteyenlerin görüşlerine bakıldığında ise senetle araç almanın avantajlı olduğunu ve banka ile uğraşmadıklarını belirtiyorlar. Ayrıca bankanın kredi vermeme durumunun da olduğunu, wowwo da ise bunların hiçbirinin yaşanmadığını belirtiyorlar. Kişiye göre ödeme planının oluşturulmasının avantajlarından da yararlanıyorlar.

Kullanıcıların şikayetleri hakkında da kurumsal olarak hizmet veren firma tüm içeriği müşteri memnuniyeti içerisinde çözüyor. Müşteri odaklı olmasından dolayı sizde bu hizmet içeriğinden yararlanarak araç sahibi olabilirsiniz. Temiz ve kaliteli araç grubu ile hizmet veren firma müşteri yaklaşımlı ve çözümcül olması ile en çok tercih edilenler arasında yer alıyor.

Şikayetler Nasıl Çözülüyor

Wowwo gelen şikayetlerin çözülmesi noktasında uzman personeli ile size yardımcı oluyor. Tüm istekler ve öneriler kurumsal çözüm anlayışı içerisinde çözülüyor ve hizmet veriliyor.

Sizde ikinci el araç almak istediğinizde firmanın sunduğu kaliteli hizmet içeriğinden yararlanarak hayal ettiğiniz araca ulaşım sağlayabilirsiniz.

, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Coprtying tüm hakları saklıdır.