Müşterilerin Wowwo’ya Talebi Giderek Artıyor

Şevki Akbulut | 3 Nisan 2018 | Genel | 1 yorum

1948 yılında faaliyetlerine başlayan Yeşil Holding yılların güveni ve tecrübesi ile müşterilerine daima birinci sınıf hizmet vermek için özenle çalışmaktadır. Son dönemde dünya da benzeri olmayan bir adım atan firma Wowwo markası adı altında senetle ikinci el satış hizmetlerine başlayarak birçok müşteriyi araba sahibi yapmıştır. Dilediğiniz aracı bulabileceğiniz firma şu anda İstanbul, Ankara, Antalya ve İzmir illerinde satış noktaları ile hizmet verirken artan ilgi ve talep doğrultusunda giderek bu sayının artması ve birçok ilde satış noktalarını artırmayı hedeflediği biliniyor. Özellikle banka kredisi onaylanmayan kişiler için oldukça avantajlı araç alım ve ödeme seçeneklerinden biri olan Wowwo senetle ikinci el araç alım hizmetleri ile herkes araba sahibi olabiliyor.

Wowwo İle Herkes Araba Sahibi Olabilir

Giderek artan Wowwo ile araç sahibi olma talepleri doğrultusunda kısa süre için de iki ve üçüncü satış noktalarını açmaya hazırlanan Wowwo dünya da ikinci el araç konusunda farklı bir bakış açısı getirmeyi başarmıştır. Faiz kullanmak istemeyenler ve kredi başvurusu onaylanmayan kişiler için aracın en az %30 kısmını peşin ödemeniz halinde kalan tutarı 36 aya varan ödeme seçenekleri ile ödeme imkanı sunmaktadır. Genişletilmiş kasko hizmetlerinden yararlanmak istediğinizde ise hem %50’ye varan indirim avantajları ve aracın ödeme planına dahil edilmesi araç almak isteyenler için oldukça avantajlıdır. Siz de Wowwo ile senetle ikinci el araç fırsatlarından yararlanarak Wowwo güvencesi ve garantisi ile satılan araçlardan birini satın alabilir ve kullanmaya başlayabilirsiniz.

, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Coprtying tüm hakları saklıdır.