Wowwo İle İkinci El Araç Nasıl Alınır?

Şevki Akbulut | 20 Nisan 2018 | Genel | 1 yorum

İkinci el araç satış hizmetleri ile profesyonel ve faaliyetlerini sürdüren Wowwo senetle ikinci el otomobil almak isteyenler çeşitli araç seçenekleri sunuyor. İkinci el araç alırken %30 kısmını peşinat ödeyerek senetle ikinci el araç almak istediğinizde 36 aya varan senetle ödeme kolaylıklarından yararlanabilirsiniz. Dilediğiniz modeli tercih ederek ödeme kolaylıklarından yararlanarak istediğiniz aracı satın alabilirsiniz.

Wowwo Satış Noktalarına Giderek İstediğiniz Aracı Tercih Edebilirsiniz

Wowwo satış noktalarına gittiğinizde dilediğinizi tercih ederek özelliklerine bakarak istediğiniz aracı satın alabilirisiniz. Wowwo satış noktalarına gittiğinizde aracın kaza ve değişim gibi detaylarına bakarak Wowwo güvencesi ile modern ve konforlu araç sahibi olabilirsiniz. Wowwo sadece satış noktaları ile değil web site üzerinden Wowwo güvencesi ile senetle ikinci el araba satış hizmetleri de sunmaktadır.

Wowwo ikinci el araçları satışa sunmadan önce detaylı bakım ve onarım hizmetleri ile satışa hazır hale getirmektedir. Sorunlu araçları araç filosuna dahil etmeyip, arkasında durabileceği araçların satışları ile faaliyetlerini sürdüren Wowwo ile siz de istediğiniz aracı senetle satın alabilirsiniz. Dünyaca ünlü araba markalarından tutunda her bütçeye hitap eden araç seçeneklerine kadar Wowwo senetle 36 aya varan ödeme kolaylıkları ile satış sunmaya devam ediyor. Tercih ettiğiniz aracı alırken kasko yaptırmaya karar verirseniz, senet ödemelerin içine kasko fiyatlarını dahil ettirebilir ve aracınıza kasko yaptırmanın rahatlığını siz de Wowwo güvencesi ve avantajları ile yaşayabilirsiniz.

, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Coprtying tüm hakları saklıdır.